E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)

E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)
E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)
E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)

Patrisi dhe Tuna duken të dashuruar deri në vesh.

Rrallë kemi parë çifte të estradës duke e shfaqur kaq shumë dashurinë, shkruan "Kosovarja".

Epo, dashuria duhet shfaqur, se fundja është ndjenja më e bukur që ekziston.

Sot, Patrisi edhe një herë e ka konfirmuar se ka ndjenja të forta për bashkëshorten e tij, shkruan "Kosovarja".

Këtë gjë e ka treguar edhe derisa ishin tek pediatrja e Tianit./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/