E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)

E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)
E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)
E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)

Adrola Dushi edhe një herë ka dëshmuar se jo më kot mund ta përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare.

Ajo është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundit, shkruan Indeksonline.

Tejet elegante dhe me një stil të flokëve të mrekullueshëm, Adrola ka marrë vëmendjen e publikut dhe mediave.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/