E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)

E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)
E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)
E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)

Adrola Dushi edhe një herë ka dëshmuar se jo më kot mund ta përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare.

Ajo është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundit, shkruan Indeksonline.

Tejet elegante dhe me një stil të flokëve të mrekullueshëm, Adrola ka marrë vëmendjen e publikut dhe mediave.

http://kosovarja.al/showbiz/