E komentojnë për peshën, reagon më keq seç mund të mendohej (Foto)

E komentojnë për peshën, reagon më keq seç mund të mendohej (Foto)
E komentojnë për peshën, reagon më keq seç mund të mendohej (Foto)
E komentojnë për peshën, reagon më keq seç mund të mendohej (Foto)

Moderatorja Einxhel Shkira është konfrontuar me mesazhe me një ndjekëse në rrjete sociale.

Kjo e fundit është shprehur për kilet e tepërta të Einxhel dhe mesa duket ajo nuk është ndjerë mirë nga këto fjalë, madje duke publikuar edhe bisedat mes tyre. 

Ja bashkëbisedimi i modetores dhe ndjekëses së saj.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/