E fyejnë me pyetjen që i bëjnë... Revoltohet keq Adelina Tahiri, ja si i përgjigjet publikisht

E fyejnë me pyetjen që i bëjnë... Revoltohet keq Adelina Tahiri, ja si i përgjigjet publikisht
E fyejnë me pyetjen që i bëjnë... Revoltohet keq Adelina Tahiri, ja si i përgjigjet publikisht
E fyejnë me pyetjen që i bëjnë... Revoltohet keq Adelina Tahiri, ja si i përgjigjet publikisht

Ajo është padyshim këngëtarja më e komentuar për jetën personale.

Që nga koha kur u martua, Adelina Tahiri po komentohet çdo ditë e më shumë nga mediet rozë, e cila shumë shpejtë pritet të bëhet nënë, shkruan Kosovarja.

Në Instagram ajo është mjaft aktive, ku kësaj radhe, si shumë kolegë të saj, ka vendosur ti përgjigjet pyetjeve të shumta aty, duke publikuar shumë sosh.

Përveç shtatzënisë, bashkëshortit dhe komplimenteve të shumta, Adelina ka pranuar edhe pyetje negative, e cila pa hezituar aspak i është përgjigjur.

Më poshtë gjeni një pyetje jo të hijshme që dikush i ka bërë këngëtares, ku shihet edhe reagimi i saj, duke mos përtuar t`ia tregojë qejfin atyre që e fyejnë. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/