E bukur e me plot stil, e mahnitshme Ronela Hajati në këtë foto!

E bukur e me plot stil, e mahnitshme Ronela Hajati në këtë foto!
E bukur e me plot stil, e mahnitshme Ronela Hajati në këtë foto!
E bukur e me plot stil, e mahnitshme Ronela Hajati në këtë foto!

Ronela Hajati është këngëtarja e shumë hiteve e që për kosovarët u bë e njohur pas disa bashkëpunimeve me reperat kosovarë.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e hijëshme dhe e bukur.

Për më tepër shikoni fotografinë.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/