Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!

Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!
Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!
Duli duket shumu00eb i ri, por ja su00eb u00ebshtu00eb rritur vajza e tij e madhe!

Duli është njëri ndër këngëtarët tanë, i cili më shumë këndon muzikë “Live” dhe “Tallava”, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi po qarkullon një foto e tij me të bijën, nëpër rrjetet sociale.

Aty shihen babë e bijë dhe duket se po ngjajnë shumë.

Ndërsa foto në fjalë ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Kishte dhe nga ata komentues që mendonin se vajza e Dulit është motër e tij e jo e bija.

Por, në realitet qëndron se Duli është martuar me kohë dhe vajza e tij është rrit e bërë tamam si të ishte shoqe me të tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/