Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!

Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!
Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!
Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!

Duli është njëri ndër këngëtarët tanë, i cili më shumë këndon muzikë “Live” dhe “Tallava”, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi po qarkullon një foto e tij me të bijën, nëpër rrjetet sociale.

Aty shihen babë e bijë dhe duket se po ngjajnë shumë.

Ndërsa foto në fjalë ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Kishte dhe nga ata komentues që mendonin se vajza e Dulit është motër e tij e jo e bija.

Por, në realitet qëndron se Duli është martuar me kohë dhe vajza e tij është rrit e bërë tamam si të ishte shoqe me të tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/