Duke zbuluar belin e hollë dhe këmbët e gjata, kaq bukur duket Angela Martini

Duke zbuluar belin e hollë dhe këmbët e gjata, kaq bukur duket Angela Martini
Duke zbuluar belin e hollë dhe këmbët e gjata, kaq bukur duket Angela Martini
Duke zbuluar belin e hollë dhe këmbët e gjata, kaq bukur duket Angela Martini

Është padyshim një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Këtë herë bukuroshja Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet mjaft seksi e veshur me pantallona mjaft të shkurtra. 

Çfarë ka rënë në sy janë këmbët e modeles, mjaft të tonifikuara./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/