Duhet ta shihni fustanin me lule të Kaltrina Selimit

Duhet ta shihni fustanin me lule të Kaltrina Selimit
Duhet ta shihni fustanin me lule të Kaltrina Selimit
Duhet ta shihni fustanin me lule të Kaltrina Selimit

E dashur, e pëlqyer e mjaftë e dëgjuar, por jo shumë aktive së fundi. Kaltrina Selimi është ndër zërat më të bukur të skenës muzikore shqiptare, shkruan "Kosovarja".

Kaltrina prej se është bërë nënë është larguar dukshëm nga skena muzikore. Asgjë të re kah këngëtarja e mirënjohur.

Këngëtarja nuk është fortë aktive as në rrjete sociale. Se çka po ndodh realisht, ende nuk dihet, shkruan "Kosovarja".

Në profilin e këngëtares, gjendet edhe një foto ku ajo shihet me një fustan me lule.

A po ju pëlqen, apo po ju duket jashtë stilit të saj./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/