Dua Lipa e uron babin e saj me këto fjalë emocionuese! (Foto)

Dua Lipa e uron babin e saj me këto fjalë emocionuese! (Foto)
Dua Lipa e uron babin e saj me këto fjalë emocionuese! (Foto)
Dua Lipa e uron babin e saj me këto fjalë emocionuese! (Foto)

Dua Lipa, vajza e Dukagjin Lipës, edhe ky këngëtarë i suksesshmen në kohën e tij kur këndonte, shkruan “Kosovarja”.

Ndërsa Dua, sot pothuajse është njëra ndër vajzat shqiptare më të njohura në botën e muzikës. 

Sot është dita e babait, ndërsa Dua ka zgjedh një foto nostalgjike që ta uroj babanë e saj për këtë ditë.

Më poshtë mund ta shihni edhe mesazhin për urimin e ditës së babait, që Dua e ka bashkëngjitur fotos./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në