Doni ta shihni fytyrën e Marinës nga afër se si dukej ditën e dasmës? (Foto)

Doni ta shihni fytyrën e Marinës nga afër se si dukej ditën e dasmës? (Foto)
Doni ta shihni fytyrën e Marinës nga afër se si dukej ditën e dasmës? (Foto)
Doni ta shihni fytyrën e Marinës nga afër se si dukej ditën e dasmës? (Foto)

Të dielën që lamë pas Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u martuan me një dasmë shumë të madhe dhe me shumë të ftuar, shkruan “Kosovarja”.

Të gjithë ne që s’ishim prezent në dasmë, e ndoqëm me vëmendje të madhe përmes fotove dhe videove që të ftuarit hidhnin nëpër rrjetet sociale. Duke na treguar se si po kënaqeshin.

E pamë nusen dhe dhëndrin, dukeshin shumë bukur.

Por, Marinën që tashmë po bëhej nuse nuk arritëm ta shohim detajisht në foto se si është grimuar. E, revista “Kosovarja”, ua sjell tani një foto të asaj dite, ku nusja shihet se si është grimuar dhe këtë foto e ka bërë nga afër.

Që ta shihni Marinën se si dukej fytyra e saj nga afër ditën e dasmës, dhe ta vlerësoni nëse ka vendos shumë makeup, keni mundësi tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/