Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana

Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana
Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana
Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana

Bebe Rexha është këngëtarja me origjinë shqiptare që po korrë sukses më tërë botën.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë seksi.

Shikoni se si duket Bebe e veshur në të zeza dhe siç ka thënë edhe vet “ Kokë e këmb Dolce & Gabbana” ./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/