Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana

Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana
Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana
Do të mahniteni me linjat e Bebe Rexhës veshur në Gabbana

Bebe Rexha është këngëtarja me origjinë shqiptare që po korrë sukses më tërë botën.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë seksi.

Shikoni se si duket Bebe e veshur në të zeza dhe siç ka thënë edhe vet “ Kokë e këmb Dolce & Gabbana” ./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/