Do të befasoheni, a e dini cila këngëtare e njohur fshihet pas kësaj fotoje?!

Do të befasoheni, a e dini cila këngëtare e njohur fshihet pas kësaj fotoje?!
Do të befasoheni, a e dini cila këngëtare e njohur fshihet pas kësaj fotoje?!
Do të befasoheni, a e dini cila këngëtare e njohur fshihet pas kësaj fotoje?!

Edona Llalloshi është njëra prej këngëtareve me më së shumti vite në skenë, dhe pa dyshim qe këngët e saj janë shndërruar në hite.

Ajo është me e dashura për publikun edhe fal zërit te saj i bën që të gjithë pa dallim moshe që të dëgjojnë muzikën e saj.

Edona veçohet edhe si njëra nder këngëtaret me me stil dhe me grim të bukur.

Mirëpo grimerja e saj është motra e cila ka një bukuri te papërshkrueshme.

Një bionde me stil dhe e bukur si kjo e Edones, Fjolla./OraVip

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/