Do befasoheni, shikoni si duket Xheni e BB9 pa pikë grimi

Do befasoheni, shikoni si duket Xheni e BB9 pa pikë grimi
Do befasoheni, shikoni si duket Xheni e BB9 pa pikë grimi
Do befasoheni, shikoni si duket Xheni e BB9 pa pikë grimi

​Ajo është një nga ish banoret më tërheqëse dhe njëkohësisht më të përfolura pas përfundimit të Reality Showt Big Brother 9.

 Xheni Mhillaj u përfshi në një diskutim të gjerë pas ndarjes nga partenri i saj Benardi dhe tashmë vazhdon të jetë po aq aktive në media pasi vendosi të rikthehej në Shqipëri për një kohë të gjatë.

E ftuar në një emision pak ditë më parë ajo është shfaqur pa pikë grimi. Duhet pohuar se Xheni është shumë simpatike edhe e pa lyer. 

Gjithmonë ajo ka preferuar të shfaqet mjaft e thjeshtë dhe sa më origjinale. /Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/