Djali i reperit Majk mbushi 6 muaj, kështu e uron e ëma

Djali i reperit Majk mbushi 6 muaj, kështu e uron e ëma
Djali i reperit Majk mbushi 6 muaj, kështu e uron e ëma
Djali i reperit Majk mbushi 6 muaj, kështu e uron e ëma

Muaj më parë, Majlinda Zeka dhe reperi Majk kanë marrë epitetin prind për herë të parë.

Majlinda gjashtë muaj më parë solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Roan, shkruan lajmi.

Ndërsa, sot kur Roani mbushi gjysmë viti jetë, nëna e uron me fjalët më të ëmbla që urohet një fëmij.

“Gjysmë viti me këtë djalë të ëndrrave…

Urime gjysmë-ditëlindja, Roan????”, janë fjalët e Majlindës të cilat i shoqëroi me disa imazhe të Roanit, që ia kishte realizuar mëngjesin e hershëm në të cilat vogëlushi shihet i veshur me shumë stil.

Përkundër Majlindës, e cila vazhdimisht publikon imazhe të të birit, Majk është më i rezervuar në këtë drejtim, pasi preferon që ta mbajë private këtë pjesë.

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/