Djali i Majlindës dhe Majkut i bën një muaj, ja sa është rritur Roan (Foto)

Djali i Majlindës dhe Majkut i bën një muaj, ja sa është rritur Roan (Foto)
Djali i Majlindës dhe Majkut i bën një muaj, ja sa është rritur Roan (Foto)
Djali i Majlindës dhe Majkut i bën një muaj, ja sa është rritur Roan (Foto)

Majlinda Zeka sot ka publikuar një kolazh të vogël fotosh të vogëlushit të saj Roan, shkruan Kosovarja.

Majlinda për gjatë kësaj shtatzënie u përballë me shumë lajmë nga media rozë për shtazanin e saj por gjithçka rezultojë ashtu se si flitej për gjatë gjithë kësaj kohe. Ishte pikërisht 19 prilli që për Majlindën filloj diçka e re një jetë tjetër me ardhjen në jetë të Roan. Ai sot ka mbushur  një muaj dhe në fakt po që ka ndryshuar dhe është bërë dhe më i bukur. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në