Djali i Ardit Gjebreas dje organizoi fejesë të madhe, ja detajet

Djali i Ardit Gjebreas dje organizoi fejesë të madhe, ja detajet
Djali i Ardit Gjebreas dje organizoi fejesë të madhe, ja detajet
Djali i Ardit Gjebreas dje organizoi fejesë të madhe, ja detajet

Të shtunën mbrëma të gjithë folën për fejesën e Jon Gjebreas dhe Merlin Haxhiymerit. Duke qenë se Ardit Gjebrea është ndër personazhet më të pëlqyer të ekranit, medoemos edhe fejesa e të birit do të pritej me kuriozitet.

Ndonëse pamë se të shtunën dy familjet e të rinjve darkuan bashkë, ku Joni e Merlin ndërruan edhe unazat, asgjë s’paska mbaruar me kaq, shkruan Blitz.al.

Festa e madhe në fakt ka ndodhur pikërisht dje. Burime për Blitz.al tregojnë se mbrëmjen e djeshme, në një nga restorantet e Tiranës, Joni dhe Merlin kishin ftuar të gjithë miqtë e tyre më të mirë për të festuar bashkë. Nën ritmet e muzikës festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit, kur Joni ka djegur dhe atë që quhet, shamia e beqarit.

Më poshtë ju tregojmë disa foto ekskluzive nga festa e bukur, ndërkohë që s’mbetet gjë tjetër veçse të urojmë dhe një herë dyshen simpatike, Jon dhe Merlin!


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/