Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)

Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)
Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)
Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)

Djali i Alban Mehmetit dhe Fjolla Svircës po rritet.

Lurni festoi ditëlindjen e tij të dytë, shkruan indeksonline.

Në një ambient me familjarë dhe miq, ai pranoi edhe një mori dhuratash. E pa dyshim që ndër më të vecantat ishte vetura luksoze që ai mori në këtë ditë speciale.

Në fotografitë e publikuara nga Fjolla, vogëlushi është shfaqur plotë entuziazëm.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/