Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)

Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)
Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)
Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)

Djali i Alban Mehmetit dhe Fjolla Svircës po rritet.

Lurni festoi ditëlindjen e tij të dytë, shkruan indeksonline.

Në një ambient me familjarë dhe miq, ai pranoi edhe një mori dhuratash. E pa dyshim që ndër më të vecantat ishte vetura luksoze që ai mori në këtë ditë speciale.

Në fotografitë e publikuara nga Fjolla, vogëlushi është shfaqur plotë entuziazëm.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/