Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...

Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...
Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...
Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...

Është ndër këngëtarët shumë të kërkuar në mbrëmjet muzikore, ku atmosfera që bën mbahet mend gjatë, shkruan Kosovarja.

Ylli ka vite në skenë dhe një bagazh të madh në karrierë.

Ai po ashtu ka një jetë të lumtur bashkëshortore dhe tre fëmijë, dy të cilët në këtë video në vazhdim, shihet se janë shumë të disponueshëm, ashtu sikurse babai i tyre.

Ja si e ndezin atmosferën./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/