Dhurata Dorës po i falin gjëra (Foto)

Dhurata Dorës po i falin gjëra (Foto)
Dhurata Dorës po i falin gjëra (Foto)
Dhurata Dorës po i falin gjëra (Foto)

Bukuroshe e skenës, një këngëtare e zonja që po mbetet shumë e pëlqyer për publikun.

Dhurata Dora nuk po ndalet hiç, shkruan "Kosovarja".

Këngëtares së mirënjohur dhe trendi, i është bërë dhuratë një xhaketë me ngjyrat e Prishtinës dhe me stemën e famshme.

Ajo është shumë falënderuese për këtë gjë dhe këtë e ka thënë edhe publikisht, shkruan "Kosovarja".

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/