Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës

Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës
Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës
Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës

Demi Rose Mawby ka qetësuar diellin, rërën dhe detin ndërsa pushon në Cape Verde.

Modelja 22-vjeçare përmes disa imazheve të postuara në rrjetin e saj social Instagtam ka treguar linjat e saj dhe rrezet e diellit që ka marrë në brigjet e Afrikës.

Dhe sigurisht që nuk e zhgënjeu me sensualitetin dhe linjat e saj perfekte. Veshur në bikini ngjyrë të zezë, ajo duket tejet në formë dhe mjaftë seksi.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/