Demi historik i “The Rock” nuk është më (Foto)

Demi historik i “The Rock” nuk është më (Foto)
Demi historik i “The Rock” nuk është më (Foto)
Demi historik i “The Rock” nuk është më (Foto)

E në fakt vetë aktori e kishte bërë të ditur dhe më herët se do të rifreskonte tatuazhin e tij në krah, dhe më në fund Dwayne “The Rock” Johnson na ka treguar se çfarë ka bërë.

45-vjeçari ka postuar një foto në Instagramin e tij ku tregon se ka zëvendësuar tatuazhin e vjetër me demin, në një kafkë të madhe demi.

Në diçiturën e fotos ai ka bërë një përshkrim mjaft të gjatë, duke e nisur me “Evolucioni i demit” e duke thënë se u deshën tre seanca dhe 22 orë për të arritur këtë.

Çdo detaj i tij thotë aktori përfaqëson personalitetin tim. /TCH/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/