‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…

‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…
‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…
‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet duke pirë me Bleron.

Të dy po i ‘cakrrojnë’ gotat…/OraInfo

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/