‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…

‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…
‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…
‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet duke pirë me Bleron.

Të dy po i ‘cakrrojnë’ gotat…/OraInfo

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/