Dashuria nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë

Dashuria nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë
Dashuria nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë
Dashuria nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë

Yeşim Ceren Bozoğlu në rolin e Fikriyëes në serialin ‘Kalbimdeki Deniz’ mori simpatikë e të gjithë shikuesve.

Ajo është një femër tërhqesë në realitet, e edhe pse në serial e keni parë si një zonjë më të moshuar

Aktorja ishte në lidhje dashurie por nuk ka bërë martesë me të.

Pavarësisht kësaj, Yesim ka dashur të provojë ndjenjën e të qenurit nuse duke veshur vellon e bardhë.

Me një grim që nxjerr në pah bukurinë e aktores, ‘Fikriya’ ëhtë një nuse e bukur edhe në këtë moshë.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/