Dashuria e motrës për vëllanë... me këtë foto të lezetshme Remzie Osmani e shpreh dashurinë ndaj Nexhatit

Dashuria e motrës për vëllanë... me këtë foto të lezetshme Remzie Osmani e shpreh dashurinë ndaj Nexhatit
Dashuria e motrës për vëllanë... me këtë foto të lezetshme Remzie Osmani e shpreh dashurinë ndaj Nexhatit
Dashuria e motrës për vëllanë... me këtë foto të lezetshme Remzie Osmani e shpreh dashurinë ndaj Nexhatit

Janë ndër emrat më të kërkuar në muzikën popullore shqiptare.

Remzie dhe Nexhat Osmani njihen si ndër artistët që e “kallin” atmosferën sa herë që ata këndojnë, shkruan Kosovarja.

Ka shumë vite që ata së bashku kanë krijuar shumë projekte dhe hite së bashku, duke mbledhur kështu shumë adhurues afër vetes.

Këngëtarja sot ka publikuar në Instagram një fotografi mjaft të lezetshme bashkë me vëllanë dhe kolegun e tij Nexhatin.

“Me kete vllaçkon” , e ka përshkruar ajo fotografinë, teksa pozojnë së bashku me një “selfie”, të rregulluar bukur. /Kosovarja/

Me kete vllaçkon ❤️ @nexhatosmanii
A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/