Dashnorja e deputetit shqiptar ‘përvëlon’ Instagramin me foton e fundit

Dashnorja e deputetit shqiptar ‘përvëlon’ Instagramin me foton e fundit
Dashnorja e deputetit shqiptar ‘përvëlon’ Instagramin me foton e fundit
Dashnorja e deputetit shqiptar u2018pu00ebrvu00eblonu2019 Instagramin me foton e fundit

Të gjithë e njohim si të dashurën e deputetit shqiptar nga Kosova, i cili u nda nga gruaja për të qenë me bionden seksi.

Emrin e tij ajo tha se nuk do ta nxirrte kurrë nga goja e saj edhe pse është shprehur së fundmi se nuk e do më.

Bëhet fjalë për Iva Alikon e cila po i çmend të gjithë me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar së fundm

i disa foto të nxehta, teksa shfaqet gati e zhveshur, e mbuluar vetëm me shkumë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/