Dafina ne shtrat me Varrosin,publikohen disa detaja nga kjo nate

Dafina ne shtrat me Varrosin,publikohen disa detaja nga kjo nate
Dafina ne shtrat me Varrosin,publikohen disa detaja nga kjo nate
Dafina ne shtrat me Varrosin,publikohen disa detaja nga kjo nate

Nëse kujtonit se këngëtarja më e mirë, sipas Varrosit, do të ishte Enca Haxhia, duke qenë se janë miq prej vitesh, gaboheni!

I ftuar në Thumb, reperi i njohur dhe numri 2 i OTR ka treguar se këngëtarja më e mirë shqiptare, sipas tij, është padyshim Dafina Zeqiri.
Mirpo kjo gje tregon se vertet Dafina ishte vetem nje nate me Varrosin ku jan bere publika disa nga momentet e tyre,shikoni videon ne katroin me poshte

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/