Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?

Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?
Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?
Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?

Era Istrefi është rikthyer në fokus me këngën e saj të re "Redrum", që po ashtu ka bum klikimesh dhe një vëmendje maksimale kudo, shkruan "Kosovarja".

Era Istrefi është motra e vogël e Nores dhe Nites. Lidhja mes motrave Istrefi përherë ka qenë e fortë dhe kjo është vërejtur në çdo dalje publike të tyre.

Era, super ylli i familjes e do shumë dhe në mënyrë speciale vëllaun e saj, Bledin, që në fakt është pika e dobët e gjithë familjes, shkruan "Kosovarja".

Kur është fjala për dashni, Era lë pas motrat për vëllanë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...