Çka po e lidh Getinjon me këtë ish të burgosur

Çka po e lidh Getinjon me këtë ish të burgosur
Çka po e lidh Getinjon me këtë ish të burgosur
Çka po e lidh Getinjon me këtë ish të burgosur

Modeli i cili përflitet për aferat me shumë femra edhe pse i martuar dhe prind i disa fëmijëve, ai mahnit me bukurinë e tij, dhe kjo pamje mori vëmendje qysh kur ishte i burgosur, shkruan Kosovarja.

Jeremy Meeks tashmë shijon jetën në liri, duke sfiluar nëpër shumë revy të modës nëpër vende të ndryshme në botë.

Si shumë të famshëm në botë edhe modeli nuk ka ngelur pa bërë tatuazhe në trup. Por ajo që bije në sy është një tatuazh te syri në formë loti. Domethënia e këtij simboli është se personi ka kaluar një kohë në burg apo edhe ndryshe se personi ka vrarë dike. Por kjo ndonjëherë vetëm ai që mban tatuazhin e di më saktë domethënien e tatuazhit. E kuptimi i tatuazhit mund të ndryshoj në varësi të faktit nëse loti është bosh apo i mbushur me ngjyrë.

E këtë simbol kemi vënë re edhe te reperi kosovarë, ajo që ndryshon nga ai i Jeremy është se reperi ka simbolin bosh. Getinjo ndoshta nuk ka kaluar në një proces jetësot sikur edhe modeli por sipas shume deklaratave ai ka treguar se ka patur një jetë të vështirë gjatë viteve sa nuk njihej apo nuk ishte kaq i famshëm sa sot. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/