Cilin premtim nuk e mbajti Adelina Ismaili pasi që u bë nënë ? (Foto)

Cilin premtim nuk e mbajti Adelina Ismaili pasi që u bë nënë ? (Foto)
Cilin premtim nuk e mbajti Adelina Ismaili pasi që u bë nënë ? (Foto)
Cilin premtim nuk e mbajti Adelina Ismaili pasi që u bë nënë ? (Foto)

Ajo është diva e estradës, emri më i përmendur në media dhe fytyra më e dashur për publikun, shkruan Kosovarja.

Ajo u bë nënë për herë të para disa javësh, ndërkaq tani po i shijon pushimet së bashku me bashkëshortin e saj Valin.

Adelina kishte dhënë premtim që pasi që të bëhet nënë do ta lë cigaren, por duket se atë premtim nuk e përmbushi, pasi që cigaret janë në tavolinë, pikërisht para saj./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në