Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të dytë

Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të dytë
Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të dytë
Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të dytë

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend janë bërë prindër për herë të ditë të mërkurën pas dite.

Këtë e ka bërë të ditur vet Chrissy përmes një postimi në “Tëitter” ku ka than se ka lindur një djalë të shëndosh.

“Dikush është këtu” kishte thënë Chrissy.

Ndryshe, ajo e kishte bërë të ditur shtatzëninë në muajin nëntor, përderisa cifti i njohur kanë edhe një vajzë dy vjeçare të quajtur Luna.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/