Chloe Khan asesi nuk i duron rrobat! (Foto)

Chloe Khan asesi nuk i duron rrobat! (Foto)
Chloe Khan asesi nuk i duron rrobat! (Foto)
Chloe Khan asesi nuk i duron rrobat! (Foto)

Ylli televiziv, Chloe Khan jep përshtypjen sikur nuk i ka aspak në qejf rrobat.

Bukuroshja zeshkane në të shumtën e rasteve paraqitet gjysëm e zhveshur duke nxjerrë në pah format e saj trupore.

Edhe kësaj radhe ajo është publikuar një foto me bikini duke u dukur tejet ‘bombastike’./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...