Çfarë thotë motra e Gresës për të? Kuptojeni tani

Çfarë thotë motra e Gresës për të? Kuptojeni tani
Çfarë thotë motra e Gresës për të? Kuptojeni tani
Çfarë thotë motra e Gresës për të? Kuptojeni tani

Vajzat e Shkurte Fejzëz, Gresa dhe Besiana Behluli përveç që janë motra, ato gëzojnë edhe raporte të mira si shoqe, shkruan “Kosovarja”.

Sonte duket se bukuroshet kanë dal që të relaksohen bashkë.

E me këtë rast ato kanë shkrepur një foto “Selfie”, të cilën Besiana e ka nda me miqtë e saj në facebook.

Ndërsa këtë foto që do e shihni tani, ajo e shoqëron me këto fjalë: “Me motren tem yll”. Duke ia adresuar Gresës këto fjalë.

Vërtet Gresa është një yll në skenën muzikore, por edhe Besiana duket shumë bukur, ani pse nuk është këngëtare./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/