Çfarë ndryshimi, Kida si asnjëherë më parë! (Foto)

Çfarë ndryshimi, Kida si asnjëherë më parë! (Foto)
Çfarë ndryshimi, Kida si asnjëherë më parë! (Foto)
u00c7faru00eb ndryshimi, Kida si asnju00ebheru00eb mu00eb paru00eb! (Foto)

Orhidea Latifi-Kida sigurisht se është një ndër emrat më të kërkuar në showbizin shqiptarë.

Ndërsa kjo e fundit përpos këngëve të shumta që ka publikuar, tani është fokusuar edhe në realizimin e një fotosesioni që e shpalos krejtësisht një pamje tjetër të saj.

Kida, flokë të zeza, të gjata e veshur me shumë stil duket para aparatit të fotografistit në fjalë, transmeton Indeksonline.

Nuk dihet nëse ky ndryshim do të sjellë edhe ndonjë videoklip të ri apo thjeshtë përfundon me këtë fotosesion por sigurisht se kjo e fundit ka arritur të duket ndryshe por mahnitshëm.

Se çfarë do të sjellë tani e tutje ajo,mbetet të shihet.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/