Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?

Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?
Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?
Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?

Me kaçurrelat dhe sytë blu, tashmë është ndër fytyrat më të komentuara.

E s;kishte si të ishte më ndryshe deri sa u mor vesh se po bëhej reja e këngëtares së njohur, shkruan Kosovarja.

Jemi mësuar që në pozat e saj t’i vërejmë kaçurrelat unike, por kësaj here jo aq në formë.

Edhe pse sytë e saj marin fokusin kryesorë, mungojnë kaçurrelat e freskëta./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/