Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit?

Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit?
Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit?
Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit?

E keni parë pas çdo ndryshimi në fytyrën e saj, po e njëjta vlen edhe kur flitet për stilin e saj për të cilin mbetet unike, shkruan Kosovarja.

Por kaq të shëndoshë, vështirë se e keni parë ndonjëherë këngëtaren, e kjo po i ndodh shkaku i qëndrimit tash e sa kohë, në SHBA aty ku ka krijuar një rreth të ngushtë, por ka gjetur edhe dashurinë.

Linjat e saja në paraqitjet e para skenike, ishin të bukura, por jo sa për t’i dhënë epitetin e femrës super seksi, derisa tani gjërat kanë ndryshuar.

Palestra nga e cila nuk u nda asnjë moment e ka bërë me asete për t’u lakmuar, ndërsa për fytyrën e saj përplot ndërhyrje, mos të flasim.

Imazhi i fundit e shfaq Dafinën më të shëndoshur se asnjëherë tjetër, por që po i shkon mjaft shumë dhe tejet e freskët.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/