Cengiz di t’i josh femrat, ia bën për vete ‘missin’ e Turqisë

Cengiz di t’i josh femrat, ia bën për vete ‘missin’ e Turqisë
Cengiz di t’i josh femrat, ia bën për vete ‘missin’ e Turqisë
Cengiz di t’i josh femrat, ia bën për vete ‘missin’ e Turqisë

Berkay Ateş i ka buzëqeshur fati në dashuri.

Aktori që luan rolin e Cengiz në serialin ‘Anne’, në jetën reale është një mashkull mjaft simpatik, e që edhe e dashura i është përshtatur, përcjell ORAvip.

Ky rol e bëri të popullarizuar në publikun turk dhe jo vetëm, tani ai po ndiqet edhe gna mediet.

Disa fotografi nga jeta e tij private shuan kureshtjen e shumë fansave të rinj që bëri aktori.

Ai shihet bashkë me të dashurën e tij simpatike dhe të re në ambiente relaksuese.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/