Ç’lyp Ledri në mal pa sakicë?

Ç’lyp Ledri në mal pa sakicë?
Ç’lyp Ledri në mal pa sakicë?
Ç’lyp Ledri në mal pa sakicë?

Ledri Vula është njëri ndër rëperët tanë i cili është tejet produktiv, dhe shumë i pëlqyer nga masa, shkruan “Kosovarja”.

Ai është i angazhuar me mbrëmje të ndryshme muzikore brenda dhe jashtë vendit, në Kosovë, Shqipëri, e diasporë. E krejt këto angazhime duket se atij i kanë shtuar famën dhe ia kanë pasuruar xhepin edhe më shumë. Por në anën tjetër angazhimet e tepërta i kanë sjell edhe lodhje. Përditshmëria e njëjtë e tij nëpër koncerte, sa në një aeroport sa në një tjetër. Duket se reperin Vula e kanë bërë që ai të ikë për ajër të pastër në një vend malor.

Së fundmi Ledrin e shohim tek sa ka pozuar pranë një mali, ku besohet se ai atje ka shkuar që të marr ajër të pastër, dhe të inspirohet për ndonjë projekt të radhës.

Epo, në mal nuk shkohet vetëm për të prerë drunj apo jo? Atje shkohet edhe për relaks. E këtë e ka bërë edhe Ledri, ku në mal gjendet pa sakicë. Por për pushim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/