Butrint Imeri do të bëhet një baba i mrekullueshëm

Butrint Imeri do të bëhet një baba i mrekullueshëm
Butrint Imeri do të bëhet një baba i mrekullueshëm
Butrint Imeri do të bëhet një baba i mrekullueshëm

Këngëtari Butrint Imeri është njëri ndër këngëtarët shqiptar që ka arritur suksese me muzikë.

Por ai është edhe njëri ndër meshkujt më të kërkuar nga femrat dhe kjo është dëshmuar, shkruan lajmi.

Butrinti e ka pasur një lidhje të dështuar prej të cilës është ndarë i zhgënjyer dhe sot ende nuk ka deklaruar nëse dikush ia ka rrëmbyer sërish zemrën.

E kushdo që do ta ketë fat atë një gjë është e sigurtë, se Butrinti do të bëhet një baba i mrekullueshëm pasi fotografia e fundit e publikuar në Instagram e thotë këtë.

Në foton në fjalë ai shihet me një foshnje në duar dhe i shkon shumë mirë atësia.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/