Bukuroshja kosovare ”marinare” në Turqi

Bukuroshja kosovare ”marinare” në Turqi
Bukuroshja kosovare ”marinare” në Turqi
Bukuroshja kosovare ”marinare” në Turqi

Agnesa si çdoherë e veçantë Një nga artistet që është model i shumë femrave për linjat, veshjen dhe stilin është ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj.

Bukuroshja kosovare padyshim që është ikonë e stilit dhe bukurisë pasiqë veshjet dhe kombinimet e saj më të veçanta. Meqenëse ka numër të madh të fansave dhe ndjekësve, Agnesa publikon imazhe të shumta kudo që shkon. 

Së fundmi, ish-Miss Kosova gjendet në qytetin e bukur të Stambollit, nga i cili ka ka publikuar edhe një imazh tejet të veçantë, shkruan rtv21.tv 

Me jelek të bardhë, syza të zeza dhe kapelë të marinarëve, Agnesa duket mjaft bukur me pamje kah deti.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/