Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos

Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos
Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos
Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos

Edhe këngëtarja Ledina Çelo e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit.

Pamje nga shtëpia e dekorur ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Në këto fotografi Ledina shihet me fëmijët e saj ndërsa të tre bashkë duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Nuk ka pasur se si të mungojë babadimri dhe dhuratat.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/