Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos

Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos
Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos
Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos

Edhe këngëtarja Ledina Çelo e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit.

Pamje nga shtëpia e dekorur ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Në këto fotografi Ledina shihet me fëmijët e saj ndërsa të tre bashkë duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Nuk ka pasur se si të mungojë babadimri dhe dhuratat.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/