Brenda ditëlindjes së Eni Koçit, e pabesueshme sa pak vite ka mbushur

Brenda ditëlindjes së Eni Koçit, e pabesueshme sa pak vite ka mbushur
Brenda ditëlindjes së Eni Koçit, e pabesueshme sa pak vite ka mbushur
Brenda ditëlindjes së Eni Koçit, e pabesueshme sa pak vite ka mbushur

Këngëtarja Eni Koçi ka festuar ditëlindjen.

Bjondina seksi e cila në shikim të parë duket më në moshë dhe tejet e pjekur ka mbushur vetë 22 vite, shkruan lajmi.net

Brenda festës së ditës së saj më të rëndësishme ishte motra e saj Greta e cila ka publikuar foto në Instastory.

Në qirinjtë në tortën surprizë që ia ka bërë Greta janë zbuluar vitet e Enit dhe ky fakt i ka habitur të gjithë. I shumë komentuar ishte edhe raporti i afërt që ka me Genc Prelvukajn, i cili ka shumë më shumë vite.

Dyshja janë në lidhje mirëpo ende nuk kanë folur për mediat.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/