Bora Zemani zbulon këmbët... pozon me fustan kaq të shkurtë

Bora Zemani zbulon këmbët... pozon me fustan kaq të shkurtë
Bora Zemani zbulon këmbët... pozon me fustan kaq të shkurtë
Bora Zemani zbulon këmbët... pozon me fustan kaq të shkurtë

​Bora Zemani është e njohur si prezantuese e sportit dhe po ashtu një femër shumë tërheqëse.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet provokuese veshur një fustan të zi shumë të shkurtë.

Teksa ishte ulur, fustani i saj kishte shkruar lartë dhe Bora tregon pak më shumë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/