Bomba e “RTK”-së Brikena Beqiri lë pa fjalë me foton e re

Bomba e “RTK”-së Brikena Beqiri lë pa fjalë me foton e re
Bomba e “RTK”-së Brikena Beqiri lë pa fjalë me foton e re
Bomba e “RTK”-së Brikena Beqiri lë pa fjalë me foton e re

Prezantuesja e programit të mëngjesit në “RTK’, është kujdesur që të mos jetë edhe aq e mediatizuar, ndonëse punon në media.

Pak dalje në publike, pak ose aspak intervista ku flet për vetën dhe kështu ka arritur ta ruaj privatësinë, shkruan “Kosovarja”.

Por, imazhin dhe atë që shihet, nuk mund ta fsheh, pasi është përditë në ekran, e ekspozuar para një audience të gjerë.

Brikena që dikur ishte këngëtare, tan i është përkushtuar plotësisht punës si prezantuese në television. Ajo asnjëherë nuk flet për jetën e saj private, që mbetet e pa zbuluar, shkruan “Kosovarja”.

Një gjë nuk është sekret: Brikena, edhe më tej bombë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/