Blerona kaplohet nga kilogramët dhe nga leshi

Blerona kaplohet nga kilogramët dhe nga leshi
Blerona kaplohet nga kilogramët dhe nga leshi
Blerona kaplohet nga kilogramët dhe nga leshi

Moderatorja Blerona Zeqiri është ndër emrat më të lakuar të shoubizit dhe jo për ndonjë gjë të madhe, thjeshtë për ca kilogramë më shumë, shkruan "Kosovarja".

Publiku e komentuesit janë bërë si peshore për Bleronen, pasi ja numërojnë gramët e kilogramët.

Vetë moderatores nuk është se po ja ndjen shumë. Ajo po shkon në palestër, po bënë jetë aktive dhe sigurisht që nuk mund të dalë jashtë lëkurës vetëm e vetëm për qejfin e disave që i pëlqejnë thataniket, shkruan "Kosovarja".

Sot, Blerona është kapluar edhe nga leshi, më saktë një pallto leshi, që megjithatë po i rri bukur.

Kështu po duket Blerona.../Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/